Sertifikalar Çevre Politikası Katalog İndir
2000 yılında kurulmuş olan Pasifik Mühendislik, mekanik tesisat proje, uygulama ve kontrol hizmeti vermektedir.

Temel olarak çok katlı iş merkezleri, endüstriyel tesisler, üretim ve depolama tesisleri, hastaneler, alışveriş merkezleri, mağazalar, ofis katları, genel müdürlükler, bankalar, eğitim tesisleri ve konut projelerinde yer almaktadır.

20 seneye yaklaşan tecrübesi ile, çok uluslu firmaların yurt içi ve yurt dışı projelerinde sürekliliğe önem verip, partner modelini benimseyen anlayışı ile yer almış ve birçok nitelikli projeyi tamamlamıştır.
Her an farklıları ve yenileri arayan, kendini geliştiren yapı içinde henüz çevre ve yeşil bina algısı gündemde değil iken, fit-out kategorisindeki Türkiye’nin ilk LEED sertifikasyon çalışmalarını yürütmüş ve almıştır.

Sektördeki uygulama ve kalıpların dışında birçok yeni ekipman ve ürünü yurt içinde ilk kez kullanarak öncülük etme gayreti içindedir.

Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da çalışan, geri dönüş yapılmayan, doğru sistemleri tek kerede teslim etmeyi sürdürmeyi hedeflemektedir. Tüm koşullardan bağımsız doğru mühendislik ve doğru imalattan ödün vermeyecektir.